MÖBLER / Bord / Nattygsbord 12332241
nr 1233 2241
Nattygsbord
Ett par, England. Bredd: 47, djup: 32 cm, höjd: 62 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 4 februari 2019
kl 18:16:21
150 kr
200 kr
800 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)